Sadok.vln.dp.ua

Садок

Имя: Пароль:

Топ 10

Останні коментарі

Теги

25 Квітень 2016

Огородные вредители. Майский жук

Прочитано: 1023 раз(и)

Коментувати (0)

23 Квітень 2016

Схема защиты персика

Персик теплолюбивое и очень нежное растение. Плохо переносит низкие температуры. Подвержен болезням и атакам вредителей. Для того, чтобы вырастить это растение необходимо строго соблюдать агротехнику. Важное значение в нормальной вегетации растения играет защита от болезней и вредителей. Предлагаем схему защиты персика, представленную компанией "Сингента".
 

Сроки проведения защитных мероприятий

Вредоносный объект

Препараты и нормы расхода

Примечание

Набухание плодовых почек – розовый бутон

Почковые долгоносики,тля

 

Монилиальный ожог, курчавость листьев персика, мучнистая роса

Актара 25 WG – 1,4 г или или Энжио 247 SC – 3,6 мл + Хорус 75 WG – 3 г на 10 л воды

Баковая смесь: инсектицид + фунгицид

Конец цветения – распускание листовых почек

Монилиальный ожог, курчавость листьев персика, мучнистая роса

Хорус 75 WG – 3 г + Скор 250 ЕС - 2 мл на 10 л воды

Баковая смесь

После цветения – рост плодов

Восточная плодожорка, тля, моль

 

Монилиальный ожог, курчавость листьев персика, мучнистая роса

Энжио 247 SC – 3,6 мл или Актеллик 500 ЕС – 10 мл + Хорус 75 WG – 3 г + Скор 250 ЕС - 2 мл на 10 л воды

Баковая смесь: инсектицид + фунгицид, через 7 дней после предыдущей обработки

Рост плодов

Восточная плодожорка, тля

 

Коккомикоз, курчавость листьев персика

Энжио 247 SC – 3,6 мл или Актеллик 500 ЕС – 10 мл + Скор 250 ЕС - 2 мл на 10 л воды

Баковая смесь: инсектицид + фунгицид, через 14 дней после предыдущей обработки

Созревание плодов

Плодовая гниль

Свитч 62,5 WG- 10 г или  Хорус 75 WG – 3 г на 10 л воды

Обработку проводить за 14 дней перед уборкой плодов

После сбора урожая

Курчавость листьев персика, мучнистая роса, клястероспориоз

Хорус 75 WG – 3 г + Скор 250 ЕС - 2 мл на 10 л воды

Через 24-30 дней после уборки урожая

Зимне – осенний период (декабрь-март)

Зимующие формы возбудителей болезней и вредителей

Обрезка, удаление пораженных болезнями и вредителями веток, очистка коры

Места обрезки заделывать садовым варом

Прочитано: 1167 раз(и)

Коментувати (0)

22 Квітень 2016

Квітень 22.04.2016

Садки буяють! Цього року особливо пишне цвітіння!2350x1595_665383_www.artfile.ru.jpeg

Милуємось квітом і не забуваємо про садові роботи:

- можна висівати у відкритий грунт квіти-однорічки. З 25 квітня спостерігається потепління за прогнозами. Доки квіти прогріються у теплому грунті — холодні ночі вже будуть не страшні,

- огірки сіють, коли цвітуть кульбаби, але при температурі нижче 10 градусів цельсія вони перестають рости. Потрібно або накривати їх на ніч пляшками, або почекати з посівом,

- помідори краще не висаджувати до травня (моє власне спостереження),

- квітучі петунії, квіткові рослини з розсади краще висаджувати в травні. Розсада, що продається на стихійних базарах, як правило, ще не загартована, а попереду холодні ночі,

- після цвітіння обробляємо крижовник хорусом,

- бачила погризені молоді листочки на трояндах — бризкаємо актелліком (актарою або будь-яким інсектцидом), в суміш доречно додати фунгіцид для профілактики борошнистої роси — хорус, оксихом, рідоміл голд, топаз (тощо),

- перші листочки винограду доречно побризкати препаратами: хорус+БИ-58,

- влаштовуємо місця для розсади. Власне я: напинаю огіркові сітки (це зручно для огірків, гороху, квасолі та високорослих томатів). Для огірків викопую невеличкі рівчаки — саджаю в них огірки, тоді їх легше поливати і земля після поливу довше залишається вологою. Також в рівчаки можна садити перець, а от томатам зайва волога після приживання не потрібна,

- ще можна саджати багаторічні квіти, троянди, тощо.

І тоді садок буде гарним та врожайним :)



Прочитано: 1199 раз(и)

Коментувати (0)

21 Квітень 2016

Як обрати та купити якісну розсаду помідорів

Виростити хорошу розсаду помідорів власноруч достатньо складно. Чимало городників купують її на ринку. Вибір розсади настільки великий, що очі розбігаються. У всіх розсада різна, всі свою нахвалюють і обіцяють відмінний врожай та найкращі сорти. Як не помилитися та обрати якісну розсаду помідорів?

Від нашого вибору часто залежить майбутній врожай. Я, як людина, яка частіше купує готову розсаду, розповім про ті тонкощі та неприємності, з якими стикнулася сама, купуючи розсаду помідорів на ринку.

Ще до походу на ринок заздалегідь визначаюсь які сорти помідорів хочу посадити. Є ранні та середі, високі та низьки, з плодами великими чи маленькими, з різним забарвленням плодів, з різними смаковими якостями... Переконання продавців, що в них найкращий сорт, зазвичай дуже далекі від істини. Частіше купую стандарні, перевірені сорти (вища ймовірність того, що це дійсно цей сорт) і обов’язково новий, що дає мені можливість замінити один із сортів, який вже вирощую.

Автор: Тетяна МЕЛЬНИЧУК



Яку розсаду обираю? Зовні якісна розсада – сильна та коренаста, не витягнута та не поникла. Висота рослин 30–35 см. У хорошої розсади 7–8 листків. Листки - зелені, рівномірно забарвлені, добре розвинені, не деформовані. Стебло темно–зелене, досить товсте. Хороша товщина стебла – з олівець або трохи товще. Уважно дивлюсь, щоб не було скручених або пожовклих листків, бурих ділянок, білих плям, цвілі – це ознаки неякісної розсади або хвороби.



Ніколи не купую розсаду із суцвіттям, чи ту, що вже цвіте - гарного врожаю не буде.

Якщо розсада занадто велика, з величезними інтенсивно забарвленими листками, дуже товстим стеблом – не купую. Скоріше за все таку розсаду перекормили азотними добривами. Цвісти така рослина буде погано і плодів дасть мало, а бадилля буде дуже багато і ваша помідорна ділянка буде нагадувати ліс.

Не обираю розсаду, яка дуже тісно посаджена у ящиках, при пересадці у таких рослин ушкоджується коріння. Коріння відросте, але час буде втрачений.

Обов’язково звертаю увагу на кореневу систему. Якщо вона потужна, розгалужена, значить розсада пікірована, тобто пересаджувалась в окремі горщики. Розсада з міцними коренями швидко росте і розвивається, вона здоровіша та більш загартована.


Купляю розсаду вранці, поки вона свіжа і одразу везу на дачу. Висаджую у той же день вранці або ввечері, коли сонце вже сідає.

Порада: Не тримайте розсаду до наступного дня. Рослини в'януть, втрачають сили, корінці підсихають і погано відновлюються. Якщо у вас немає можливості висадити рослини відразу у грунт, купіть розсаду у горщиках. Вона без проблем буде рости до посадки у грунт.

Прочитано: 1061 раз(и)

Коментувати (0)


Copyright &copy 2009-2024 https://sadok.vln.dp.ua/

| Новини| СП по садовим рослинам та супутнім товарам| Календар садівника| Відеоуроки| Мої рослини на продаж| Виноград| Суниця-полуниця| Плодові дерева| Персики, нектарини| Ягідні кущі| Садові квіти| Добрива, хімікати, освітлення, полив, поради| Ландшафтний дизайн, декоративне садівництво |