Садок |
|
Топ 10Останні коментаріТеги
агроволокно
вільногірськ
вольногорск
гортензія
жовтень
земляника
календар садовода березень
квітень
мильдью
мучнистая роса
обмотування дерев
обрезка персика
огуречная сетка
персик
петуния
побілка дерев
полив
посадка
посадка земляники
проращивание
садок
садок вільногірськ
сеем томаты!!! нюансы и тонкости. садок
суниця
схема защиты винограда
травень
фитофтора томатов и картофеля. 25 минут на знания или годы на бесполезные супер-средства? садок
формировка
цитоспороз
червень
які сіють у відкритий грунт
|
12 Травень 2016
Травень 12.05.2016Вже і травень настав, а дощі не дають провести необхідні роботи в саду... Хоча ночі вже теплі, тож саме час: - садити розсаду томатів, перців, і що Ви там ще встигли набрати), - сіяти огірки та баштанові культури, - нагодувати капустянку хімікатами, щоб вона не поїла нашу розсаду, - обов’язково обрізати на абрикосі, вишні, черешні (обдивіться всі кісточкові) посохлі гілочки (розсадник моніліозу. Також ретельно збираємо всі підгнилі плоди, та ті, що попадали. Пошкоджені гілки та плоди спалити. Побризкати абрикос и препаратами Топсин-М, або Стробі, - побризкати персики від курчавості препаратом Скор, - обробити виноград перед цвітінням після дощу від мільдью одним з таких таких препаратів: стробі, Рідоміл Голд, Топаз, Шавіт, Оксихом, - побризкати крижовник, смородину, троянди від борошнистої роси, кліщів та попелиці: Фундазол+Актеллік+Санмайт, Стробі+Актофіт, Енвідор+Актеллік+Топаз, І тоді Ваш сад буде гарним та врожайним) Прочитано: 1063 раз(и)
22 Квітень 2016
Квітень 22.04.2016Садки буяють! Цього року особливо пишне цвітіння! Милуємось квітом і не забуваємо про садові роботи: - можна висівати у відкритий грунт квіти-однорічки. З 25 квітня спостерігається потепління за прогнозами. Доки квіти прогріються у теплому грунті — холодні ночі вже будуть не страшні, - огірки сіють, коли цвітуть кульбаби, але при температурі нижче 10 градусів цельсія вони перестають рости. Потрібно або накривати їх на ніч пляшками, або почекати з посівом, - помідори краще не висаджувати до травня (моє власне спостереження), - квітучі петунії, квіткові рослини з розсади краще висаджувати в травні. Розсада, що продається на стихійних базарах, як правило, ще не загартована, а попереду холодні ночі, - після цвітіння обробляємо крижовник хорусом, - бачила погризені молоді листочки на трояндах — бризкаємо актелліком (актарою або будь-яким інсектцидом), в суміш доречно додати фунгіцид для профілактики борошнистої роси — хорус, оксихом, рідоміл голд, топаз (тощо), - перші листочки винограду доречно побризкати препаратами: хорус+БИ-58, - влаштовуємо місця для розсади. Власне я: напинаю огіркові сітки (це зручно для огірків, гороху, квасолі та високорослих томатів). Для огірків викопую невеличкі рівчаки — саджаю в них огірки, тоді їх легше поливати і земля після поливу довше залишається вологою. Також в рівчаки можна садити перець, а от томатам зайва волога після приживання не потрібна, - ще можна саджати багаторічні квіти, троянди, тощо. І тоді садок буде гарним та врожайним :)
Прочитано: 1169 раз(и)
09 Квітень 2016
Квітень 09.04.2016Нарешті теплі деньки!
Саме час:
Актарою - 4 грами на відро води по 2-3 літри під дерево, або нашатирним спиртом - 20 мл. на відро води по 2-3 літри під молоде деревце. Коріння кісточкових хрущі (хробаки) згризають вщент. Також хрущі можуть під’їдати коріння молодого винограду, малини, суниці. Хрущі не переносять запах аміаку, а для рослини це азотне добриво. Застерігаю: азотні добрива, нашатир можна вносити навесні і в першу половину літа, вони стимулюють активний ріст молодих пагонів. - на стадії сформованих бутонів, але до розвертання пелюсток потрібно побризкати дерева інсектицидами (Актара, Каліпсо). Для вишень, черешень і ранніх обрикос краще використати актеллік - у нього коротший термін очікування, тобто до моменту поспівання ягід отруйні речовини з дерева вийдуть. Такі заходи попередять зараження вишень вишневою мухою (червачки в ягодах) та порадження яблук, груш плодожеркою, - проводять лікувальні заходи на деревах: пошкоджені морозом місця зачищають, обробляють рани имідним купоросом, можна зафарбувати поверх вапном, або обмазати глиною з коров’яком. Гілки, уражені чорним раком (чорно-фіолетові сухі плями, нібито вигорівші місця) спилюють та одразу спалюють. - повісити шпаківню. Не один рік спостерігаю, як вони скльовують хрущів. Мої шпаки вже заселились). І тоді садок буде гарним та врожайним :)
Прочитано: 1140 раз(и)
27 Березень 2016
Березень 27.03.2016Весна. Дія друга. Перечекали приморозки і вже час зайнятись садком. Саме час: - побризкати дерева бордоською (бургундською) сумішшю, або мідним купоросом, або препаратом 30-В, - побризкати виноград бордоською (бургундською) сумішшю, або мідним купоросом, - побризкати крижовник та смородину хорусом та препаратом актеллік (актара) від борошнистої роси та довгоносика, - під час розпукування бруньок, особливо на молодих деревцях, раджу побризкати крону від довгоносика, який виїдає бруньки (актеллік, актара, каліпсо, або будь-який інсектицид, де написано про довгоносика), - посіяти томати на розсаду (хто це ще не зробив), - облаштувати парничок, накрити плівкою чи агроволокном, щоб прогрілась земля, - спланувати город, сад, - зараз саме час саджати (пересаджувати) дерева, кущі, багаторічні квіти. Застерігаю від покупки дерев, на яких вже є листя - шансів, що таке дерево приживеться дуже мало. Краще саджати деревця без листя, - і турбуємось про малих помічників - синичок. І тоді Ваш сад буде гарним та врожайним Прочитано: 1104 раз(и) |
| Новини| СП по садовим рослинам та супутнім товарам| Календар садівника| Відеоуроки| Мої рослини на продаж| Виноград| Суниця-полуниця| Плодові дерева| Персики, нектарини| Ягідні кущі| Садові квіти| Добрива, хімікати, освітлення, полив, поради| Ландшафтний дизайн, декоративне садівництво |